Cambridge English Penfriends

Rok szkolny 2014/2015
W roku szkolnym 2014/2015 moi uczniowie z kl. IV biorą udział w programie  Pen Pal Letters. Rozpoczynamy korespondencję z naszymi rówieśnikami z Austrii.
So, we have sent them our letters about ourselves: name, age, living, hobbies,...
Marzec 2015
Nareszcie dotarły do nas długo oczekiwane listy. Od dziś, każdy z nas ma swojego korespondencyjnego kolegę lub koleżankę w austriackim mieście Herzogenburg . 
To niesamowita frajda...
Kwiecień 2015
Na otrzymaną korespondencję odpowiedzieliśmy tak szybko, jak tylko się dało. 
Liczymy na to, że im szybciej wyślemy listy, tym prędzej dotrze do nas nowa poczta.
 Czerwiec 2015
Hurrrrrra! Dokładnie w Dzień Dziecka listonosz przyniósł do naszej szkoły dużą kopertę z Austrii. To oczywiście listy od naszych kolegów z Herzonenburga :-) 
Czerwiec 2015
Wakacje szybko się zbliżają i to już nasze ostatnie listy do Austrii w tym roku szkolnym.  Mamy ogromną nadzieję, że przez ten czas, nasi austriaccy koledzy o nas nie zapomną i będziemy kontynuować korespondencję już we wrześniu 2015
,
Rok szkolny 2013/2014
W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie klas IV – VI naszej szkoły biorą udział w programie wymiany korespondencji – Pen Pal Letters. Tematem przewodnim projektu jest miejsce, w którym żyjemy " Where I live". Szkoła partnerska, która podjęła z nami współpracę to Ayazaga Işık Primary School z Istambułu, w Turcji. Z naszej strony w projekcie uczestniczy ponad 30 osób.
Głównym celem projektu jest zachęcenie i motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i rozwijanie kompetencji językowych. Uczniowie wymieniając informacje o sobie, o swoim najbliższym otoczeniu, a także o Polsce uczą się współpracy oraz integrują się społecznie i kulturowo.

Maj 2014

Ze strony tureckiej projekt nadzoruje nauczyciel j. angielskiego pani Ilknur Tosun ze szkoły FMV AYAZAGA IŞIK İLKÖĞRETİM  w Stambule.
Kwiecień 2014
Mikołaj P. z klasy V przygotował w j. angielskim prezentację multimedialną o Polsce, którą następnie przesłaliśmy mailowo naszym znajomym w Turcji. Wiemy, że bardzo im się spodobała! Mikołaj - well done!

" I am glad that your kids liked our projects. Thanks for their lovely work as well. We especially loved the project about Poland. It's amazing. Our kids seemed quite excited about it:)) "
Ilknur Tosun - English teacher 
Marzec 2014
Na lekcjach języka angielskiego pisaliśmy do uczniów z Istambułu. Nasze listy zostały wysłane pocztą. Obecnie oczekujemy na korespondencję dzieci z Turcji. My zaś będziemy pracować nad kolejną korespondencją. Napiszemy im o naszych zainteresowaniach, o swoich ulubionych kolorach, zabawkach oraz hobby.
Luty 2014
W lutym otrzymaliśmy listy koleżanek i kolegów z klasy 4 Ayazaga Işık Primary School. Dzieci pisały o miejscu, gdzie mieszkają i o swoich ulubionych zwierzętach. Korespondencja zawierała także ciekawe rysunki związane z Turcją i Stambułem. Uczniowie klas IV - VI z zainteresowaniem przeczytali listy i obejrzeli obrazki. Obecnie pracujemy  nad ilustracjami i opisem w języku angielskim naszej szkoły. Postanowiliśmy też zrobić prezentację multimedialną o Polsce w j. angielskim.
....


....

....
...
......,,,mmm...


.....

ufkf
...,.
/;;;;............


    ,,
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW