Nasza klasowa wycieczka edukacyjna do Londynu
Michał: Z Panią Jolą polecieliśmy do Londynu. Najbardziej podobało mi się London Eye i pobyt w wytwórni filmowej Warner Bros Studio. Na London Eye zrobiłem piękne zdjęcia. W Warner Bros oglądaliśmy rekwizyty, kostiumy, technologie tworzenia efektów specjalnych, miejsca i makiety, gdzie kręcono Harry’ego Pottera. Było SUPER!
Seweryn: Mi najbardziej podobał się pobyt w Warner Bros Studio. Świetne eksponaty, miejsca znane z filmów i serii książek doskonale dają odczuć sceny znane z literatury J. K. Rowling. A jest tego mnóstwo - nawet ulica Pokątna. Można zrobić świetne zdjęcia. Podobało mi się też w British Museum i Gallery Madame Tussauds. Super wyjazd!!!
Antek i Mikołaj: najbardziej ekscytująca ze względów wizualnych była wycieczka do wytwórni filmowej Warner Bros. Podobało nam się też Natural History Museum i Nationall Gallery na Trafalgar Square, gdzie można obejrzeć "Słoneczniki” Van Gogha.
Kacper: Pamiętam jak z London Eye widziałem cały brytyjski świat i pamiętam jak metrem i czerwonymi autobusami podróżowałem z Panią Jolą i z kolegami. I to wszystko działo się tak szybko, że chciałbym tam wrócić!!!
Wojtek: Świetna była wizyta u Harry’ego Pottera. W sklepie z pamiątkami kupiliśmy magiczne różdżki, które zaczarowały nas oraz Panią Jolę i przenieśliśmy się do zaczarowanego świata - zwiedzaliśmy Londyn i zachwycaliśmy się pięknem tego miasta. To była zaczarowana podróż. Najlepiej jakbyśmy tam pojechali znów za rok.
Alek: We were in London last week. It was a great trip! My favourite place is Buckingham Palace, but Warner Bros Studio was the best!
.
.....
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW